Uzman Ekip

Filmarka, kiralık kamera ve film ekipmanları ihtiyaçlarınız yanında profesyonel çekim ekipleri ile de size çekim projelerinizde destek vermektedir.

Filmarka, kiralama ve prodüksiyon hizmetleri sektöründe uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendi film çekim ekiplerini oluşturarak en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Filmarka'da kiralanan kamera ve film ekipmanları, ofisimizde uzman ekiplerimizle kontrol edildikten sonra kiralama hizmetine sunulmaktadır. İhtiyaç duymanız halinde de kamera asistanı, malzeme asistanı, görüntü yönetmeni de projeleriniz için tarafımızca ekipmanlar ile gönderilmektedir.

Kiralık Kamera ve film ekipmanları hizmetlerimiz geniş bir uzman ekip ile hazırlanmakta ve sunulmakta. Her set için bir uzman ekip gerekli malzemeyi oluşturup, testini gerçekleştirip teslim etmektedir. Yine bu hazırlanan kamera setleri ile çekimlere de katılan ekiplerimiz, çekimlerin sorunsuz geçmesi, ekipmanın en faydalı şekilde kullanılması için çalışmaktadır.


Filmarka Kiralık Kamera ve Film Ekipmanları

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye'nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. - Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir.

Filmarka adres ve kroki | googlmap directions