Film Çekim İzinleri

Bilindiği üzere, film projelerinde çekim yapılacak yerler için film çekim izinlerinin yetkili makamlardan alınması ve bulundurulması gerekmektedir. Filmarka bu film çekim izinleri konusunda da müşterilerine destek sağlamaktadır.

Film Çekim İzni


Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye'de de film ve diğer çekimleriniz için yasal izinlere ihtiyacınız olacaktır. Türkiye bu konuda ne kadar iyi niyetli olsa da bu yasal izinlerin istenilen sürelerde alınabilmesi, işlemlerin takip edilmesi ve yetkili makamlarla aracılık yapılabilmesi için uzman kişilere ihtiyacınız olacaktır.

Filmarka, film çekimleriniz ve Türkiye'de gerçekleştireceğiniz diğer çekim projelerinizde sizlere uzman ekipleri ile yasal çekim izni alma, yer bulma, yetki sözleşmeleri ve diğer resmi işlemlerde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Filmarka Kiralık Kamera ve Film Ekipmanları

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye'nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. - Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir.

Filmarka adres ve kroki | googlmap directions