Markalar

Filmarka, dünyanın önde gelen kamera ve lens üreticileri ile film ekipmanları üreticilerinin en popüler ürünlerini kiralamaktadır.

Filmarka ekipman envanterinde, kameralar, lensler, monitörler, sliderlar, gimballar, ışık ekipmanları, ses ekipmanları, filtreler, kartlar ve daha bir çok ürün yer almaktadır.Filmarka Film Ekipmanları Envanteri

Filmarka, uzun zamandır sektörde edindiği tecrübe ve kiralama yapan profesyonellerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda her zaman Kiralık Kamera ve Kiralık lens envanterini güncellemekte ve genişletmektedir. Ayrıca bu değişimlere uyacak yan ekipman, slider, gimbal, stabilizer, monitör, filtre,aksesuarlarını da güncellemektedir.

İstanbul Kiralık Kamera ofisimizde, tüm ekipmanlarımız kiralanmadan önce test edilebilmekte uzman teknik ekibimiz tarafından kamera setlerinin hazırlanması sağlanmaktadır. 

Ayrıca popüler kamera lens ve aksuarlardan oluşturulmuş özel kamera setlerimizi de zaman harcamadan çekime uygun şekilde kiralayabilirsiniz.

Kiraladığınız kamera veya kamera setlerimiz ile birlikte Çekim Ekibi destek hizmeti de yine kiralama ofisimizden talep edebilirsiniz. Uzman Çekim Ekibi Hizmetimiz ile birlikte çekim süresince hem ekipmanı yakından tanıyan profesyonel ihtiyacınızı karşılamış hemde ekipmanın güvenliği ve sürekli çalışmasını sağlamış olursunuz.

Film Kamerası ve Fotoğraf Makinesi Markaları

Sony, Red, Canon, Fujifilm, Arri, Go Pro, Blackmagic, Panasonic markaları ile 26 farklı kiralık kamera modeli envanterimizde bulunmaktadır.


Film Kamerası ve Fotoğraf Makinesi Lens Markaları

Anamorphic, PL mount, Canon EF mount, Sony E mount, Fujifilm X mount, Panasonic MFT mount ve Leica L mount kiralık lens seçenekleri bulunmaktadır. 


Kamera ve Yönetmen Monitörleri Markaları

Atomos, Swit, Bon, Small HD, Blackmagic, TV Logic ve Panasonic markalarının kiralık Yönetmen ve Kamera monitörleri bulunmaktadır.


Slider & Gimbal Markaları

Zhiyun, Edelkrone, Dji, Varizoom, Flycam, Proaim, Lamparte, Freefly markalarının kiralık Slider-Gimbal ekipmanları envanterimizde bulunmaktadır.


Işık Markaları

Rayr, Cineroid, BBC Lighting Poeple, Dedoligt, Kino, Desisti markalarının kiralık Işık Ekipmanları yer almaktadır.


Filtre Markaları

Kiralık Filtre envanterimiz Arri, Tiffen, Zeiss, Shneider, Lee, Cavision ve Kaleidoscope marklarından oluşmaktadır.

Kiralık Filtreler ''ND, Polarize, Effect, Uv ve Color'' Filtre Set'ler olarak envanterimizde bulunmaktadır.