Sony a7s2


Kiralık Sony a7s2 / Sony a7s2 Kiralama: Sony geçtiğimiz yıla damgasını vuran, bu yılda etkileri ve beğenisi devam eden Sony a7s2 ile 4K kalitesini yakalayın

Kiralık Sony a7s2 / Sony a7s2 Kiralama Hizmeti

Filmarka, her zaman en yeni ve en iyi kamera ve film ekipmanlarını siz değerli profesyonellerin hizmetine sunmak için durmadan çalışıyor. 

Sony a7s2, çıktığın günden itibaren sektörde beğeni bulan ve envanterimizde hemen yer verdiğimiz 4K kalitesini küçük body seçeneği ile sunan başarılı bir kameradır.

Kiralık Sony A7s2 hizmeti bu başarılı kameranın size günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralandığı özel bir hizmettir. Sony a7s2 kiralayarak yüksek bütçeler ayırmadan (tabi ki projenin büyüklüğüne ve amacına göre değişir) başarılı görüntüler elde edebilirsiniz. Üstelik kamera satın alma maliyetlerinden ve diğer aksesuar alımlarınızda harcayacağınız yüksek bütçelerden kurtularak sağlayacaksınız.

Filmarka, Sony a7s2 kiralama hizmetini yan aksesuarlar birleştirerek basic ve cine set olarakta sunmaktadır. Bu Kiralık Sony a7s2 kamera setleri sizi, kamera ile kullanacağınız aksesuarlara karar vermek için harcayacağınız zamandan kurtarır. Yine kamera seti birbiri ile uyumlu ve en kaliteli görüntüyü sağlayacak aksesuarlar ile oluşturulduğundan görüntü kalitesini maksimum seviyede tutar. Ayrıca ekipmanları tek tek kiralamak set olarak kiralamaktan daha pahalı olacağından bütçenizi de daha etkili kullanmanızı sağlayacaktır.

Kiralık Sony a7s2 Hizmeti günlük, haftalık, aylık olarak sunulabilmektedir.

Uzun süreli kiralamalarda daha uygun fiyatlar ile bütçelendirilir. Kamera ya da kamera setini kiralamadan önce Esentepe'de bulunan ofisimizde ekipmanın testini gerçekleştirebilirsiniz. 

Yine ofisimiz 7/24 açık olduğu için dilediğiniz zaman ekipmanın alımını veya teslimini sağlayabilirsiniz.

İhtiyaç duyacağınız teknik ekip hizmetini de Filmarka kalitesi ve güvencesi ile ekipmanın yanında talep edebilirsiniz.

Sony a7sII Kiralama için yapmanız gereken tek şey e-mail, whatsapp ya da telefon yolu ile bize ulaşarak ekipmanın ihtiyaç duyduğunuz günlerde müsait olup olmadığını öğrenmek ve hangi aksesuarlarla birlikte almak istediğinizi bize bildirmek olacaktır.

Sony a7s2 Özellikleri

  • 12,2MP Tam Kare Exmor CMOS Sensörü
  • BIONZ X Görüntü İşlemcisi
  • Dahili UHD 4K30 ve 1080p120 Kayıt
  • S-Log3 Gama ve Ekran Yardımı İşlevi
  • 5 Eksenli SteadyShot INSIDE Sabitleme
  • 0.5 "2.36m-Nokta XGA OLED Tru-Finder EVF
  • 3,0 "1,228,800-Dot Devirme LCD Monitör
  • Çekim ve ISO 409600'e kadar 5 fps'ye kadar
  • Hızlı Akıllı AF, 169 AF Puanı
  • NFC Yerleşik Wi-Fi

Filmarka Kiralık Kamera ve Film Ekipmanları

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye'nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. - Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir.

Filmarka adres ve kroki | googlmap directions