Panasonic Gh5


Kiralık Panasonic Gh5 / Panasonic Gh5 Kiralama

Aynasız Mikro Four Thirds Dijital Fotoğraf Makinesi 4K, 20.3Mp dijital live mos sensöre sahip 60fps, 1080p 120fps video çekimi yapabiliyor.

Kiralık Panasonic Gh5  Öne Çıkan Özellikleri

  • 20.3MP Dijital Canlı MOS Sensörü
  • Venus Engine Görüntü İşlemcisi
  • Kırpmadan 4K Video
  • Dahili 4: 2: 2 10-Bit 4K Video, 24 / 30p'de
  • 5 Eksenli Sensör Sabitleme; Dual I.S. 2
  • 0.76x 3.68m-Dot OLED Vizör
  • 3.2 "1.62m-Dot Serbest Açılı Dokunmatik Ekran
  • Gelişmiş DFD AF Sistemi; 6K ve 4K FOTOĞRAF
  • ISO 25600 ve 12 fps Sürekli Çekim
  • Çift UHS-II SD Yuvaları; Wi-Fi ve Bluetooth

Kiralık Panasonic GH5 / Panasonic GH5 Kiralam Hizmeti

Selefi Lumix Gh4 üzerinden geliştirilen ve çıktığı günden itibaren en çok tercih edilen kameralar arasına giren Lumix GH5, ilk günlerden itibaren Filmarka kalitesi ve güvencesi ile siz değerli profesyonellerin hizmetine sunulmuştur.

Her zaman en yeni en iyisini sunmak gayretinde çalışan Filmarka, bu yıl çıkan Panasonic GH5s içinde ilk günden itibaren kiralama hizmeti vermektedir.

Panasonic GH serileri kiralama hizmeti ile Panasonic Lumix ürünleri, özel lens seçenekleri ile sizlerle.

Panasonic GH5 Genel Özellikleri

Panasonic'ten Lumix DC-GH5 Mirrorless Micro Four Thirds Dijital Fotoğraf Makinesi, geliştirilmiş, yeniden tasarlanmış ve özelliklerle dolu, tek bir kompakt fotoğraf makinesinde elde edebileceği en iyi video ve fotoğraf kalitesinden bazılarını isteyen çekiciler için olağanüstü bir görüntüleme platformu sunuyor. Kameranın kalbinde, 20.3MP Dijital Canlı MOS sensörü ve yeni geliştirilmiş Venus Engine işlemcisi bulunuyor. Bu, 4K görüntüyü 60 fps'ye kadar kaydetme, seçili ayarlarla 10 bitlik 4: 2: 2 dahili kayıt, 180 fps'ye kadar Full HD video, 12 fps sürekli çekim ve ISO 25600'e kadar olan hassasiyetleri kaydetme olanağı sağlar. , kamera İkili IS etkinleştirmek için belirli lensler ile çalışabilir dahili 5 eksenli sensör sabitleme özellikleri 2 deklanşör hızı 5 duruş telafi edebilir son derece etkili bir sarsıntı düzeltme için. Diğer iyileştirmeler arasında sadece 0.05 saniyede kilitlenebilen daha hızlı ve daha doğru Gelişmiş DFD otofokus sistemi ve 30 fps'de 6K PHOTO ve 60 fps'ye kadar 4K PHOTO yer alıyor.

Tüm bu iç gelişmelerin yanı sıra, vücut da bazı önemli güncellemeler aldı. Görüntülerin görüntülenmesi ve görüntülenmesi için hem 0.76x OLED vizör hem de 3.2 "serbest açılı dokunmatik ekran çözünürlüğü sırasıyla 3,68 m noktaya ve 1,62 m noktaya düşüyor. Bu, çekimi daha rahat ve daha kesin hale getirecek. Magnezyum alaşımlı gövde şimdi donma önleyicidir. Sıçrama ve toza karşı ek olarak 14 ° F. Hızlı görüntü aktarımı ve kaydetme için artık iki UHS-II SD kart yuvası var. Ayrıca, tamamen kablosuz bir kurulum için, hem Wi-Fi hem de Bluetooth, gelişmiş bir işlevsellik için gelişmiş özellikler sunuyor. mobil uygulama.

20.3MP Dijital Canlı MOS Sensörü ve Venüs Motor

Yeni geliştirilmiş bir 20.3MP Dijital Canlı MOS sensöründe optik düşük geçiş filtresi ve yeni Venus Engine işlemcisi olmayan ambalajlarda, GH5 bir Lumix kameradan bugüne kadarki en iyi görüntü kalitesini elde etmeyi iddia ediyor. Multiplex Luminance Generation ve Intelligent Detail Processing kullanarak, çeşitli aydınlatma koşullarında keskinliği, ayrıntıları ve doğruluğu en üst düzeye çıkaracaktır. ISO 25600'e kadar hassasiyetlerde çekim yapmanıza yardımcı olacak mükemmel üç boyutlu renk kontrolü ve hassas gürültü azaltma teknikleri sunar. Ayrıca AF-S veya manuel odaklama modlarıyla 12 fps'ye kadar çekim hızları sağlar.

4K Video Kaydı

GH5, olağanüstü duruş yeteneklerine ek olarak son derece yetenekli bir video kamera. Bir diğer mükemmel özellik ise DCI ve UHD 4K'ya kadar olan çözünürlüklerde 4: 2: 2 10-bit dosyaları 24/30 fps hızında kaydetme yeteneğidir. Harici monitörler ve kaydedicilerle kullanmak için tüm ayarlarda 4: 2: 2 10-bit hızında yüksek kaliteli çıkış için tam boyutlu bir HDMI bağlantı noktası vardır. Fotoğraf makinesi ayrıca, sıkıştırma objeleri içermeyen, son derece ayrıntılı görüntüler için yüksek bit oranlı kayıt da sunuyor.

Daha ileri düzey kullanıcılar için, CINELIKE V ve CINELIKE D gibi daha göze çarpan bir görüntü ve izleme işlemini kolaylaştırmak için kamera içi LUT gibi birden fazla görüntü stili mevcuttur. Ayrıca, kullanıcılar 4K (60 fps) hızında 2,5x daha yavaş ve Full HD'de (180 fps) 7,5x daha yavaş hız sağlayan aşırı hız ve aşırı hız ayarlarına erişebilecekler. Ayrıca, 4K Anamorphic modu mevcuttur, bu da post prodüksiyonda ayar için uygun bir 4: 3 oranına kayıt yapmanıza olanak tanır.

GH5, video kayıt özelliklerinin geliştirilmesine yardımcı olacak birçok seçenek ile genişletilebilir bir sistem olacak şekilde tasarlanmıştır. Buna örnek olarak isteğe bağlı bir V-Log L yükseltmesi ve XLR Mikrofon Adaptörü gibi XLR girişleri ve bir fermuarlı ayakkabı bağlantısı aracılığıyla fiziksel kontroller sağlayan ayrı ayrı aksesuarlardır. Kullanıcılar ayrıca standart mikrofon ve kulaklıkları 3,5 mm giriş ve çıkış jaklarıyla da kullanabilirler.

6K ve 4K FOTOĞRAF

GH5'in video kayıt özelliklerinden yararlanarak, 30 veya 32 fps çekim hızında sürekli 8MP sabitleme veya 30 fps çekim hızında 18 MP fotoğraf çekimi için bir çekim modu vardır:

Burst: Bu mod, en iyi anı yakalamak için hızlı bir kare hızına ihtiyaç duyduğunuz durumlar için ideal hale getirerek sürekli kayıt yapmanıza olanak tanır.

Ön Patlama: Bu mod, deklanşör düğmesine basmak için kritik andan emin olmadığınız zamanlar için idealdir ve seçim yapmak için 60 kare vermek üzere deklanşör düğmesine bastıktan bir saniye önce ve bir saniye sonra görüntüleri kaydeder .

Burst (S / S): Bu mod video kayıt sürecini en yakından takip eder ve videonuzu oynatmanızı, seçilen anda duraklatmanızı ve seçilen bir kareyi videodan işaretlemek ve tek bir fotoğraf olarak kaydetmek için deklanşör düğmesini kullanır. 8 veya 18 MP çerçeve.

Dual I.S. 2

Elde fotoğraf çekerken en yüksek keskinliği elde etmek için yardımcı, Çift I.S. 2, daha keskin bir şekilde daha net görüntü elde etmek için daha geniş bir hareket türünü telafi etmek için GH5'in sensör kaydırma görüntü dengeleme teknolojisini lens tabanlı görüntü sabitleme ile birleştirir. Dual I.S. 2, O.I.S.'ye sahip uyumlu Lumix lenslerin kullanımını gerektirir. Bu stabilizasyon sistemi yaklaşık 5 durak kamera titremesini telafi edebilir.

Gövde Tasarımı ve Yerleşik Wi-Fi

Büyük bir OLED Live View Finder, göz seviyesinde kompozisyon için etkileyici bir 3.86m nokta çözünürlük ve 0.76x büyütme özelliğine sahiptir.

Görüntü kompozisyonu ve oynatma için daha büyük bir araç olan 3.2 "1.62m-dot arka RGBW LCD monitör, çeşitli açılardan görüntüyü desteklemek için serbest açılı, eğilebilir ve döner bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, sezgisel menü navigasyonuna izin veren bir dokunmatik ekran ayarlar kontrolü.

Biri dolu olduğunda kartları otomatik olarak değiştirmek için Röle Kaydı gibi ayarları sağlayan Çift UHS-II SD kart yuvaları mevcuttur; Aynı verileri her iki karta aynı anda kaydeden Yedek Kayıt; Daha kolay organizasyon için bazı dosyaları her karta kaydetmenize olanak veren Tahsis Kaydı.

Döküm ön ve arka çerçeveli magnezyum alaşımından üretilen GH5, her bir bağlantıda, kadranda ve düğmenin hem sızdırmazlık hem de toz geçirmez olmasını ve aynı zamanda 14 ° F'ye kadar donmaya karşı dayanıklı olmasını sağlayan dayanıklı bir tasarıma sahiptir. .

Bir odak noktasını değiştirmek gibi birçok ayarı daha kolay ve daha sezgisel hale getirmek için kameranın arkasında bir joystick mevcuttur.

Şık düz gövde profili, diyafram ve obtüratör hızı ayarları üzerinde sezgisel kontrol için hem ön hem de arka kadranları içerir. Birden fazla atanabilir işlev düğmesi, ayrıca özel bir pozlama telafisi kadranı da mevcuttur.

NFC ve Bluetooth 4.2 Düşük Enerji ile dahili 5 GHz Wi-Fi bağlantısı, bağlı akıllı telefonlar ve tabletlerden kablosuz görüntü paylaşımı ve uzaktan kamera kontrolü sağlar. Bluetooth LE ayrıca, mobil cihazınıza sabit bir bağlantı sağlayarak, coğrafi konum ve otomatik görüntü aktarımı gibi işlevlere olanak tanır.

225-Alan Gelişmiş Derinlik-Odaklı AF Sistemi

Hızlandırılmış otomatik odaklama performansı ve Gelişmiş DFD (Derinlik-Derinlik-Odaklanma) teknolojisi, öznelerin mesafesini hızlı bir şekilde hesaplamak ve odaklanma konumunu, sürekli AF ile 9 fps'ye kadar sürekli çekime olanak tanıyan 0,05 saniye gibi düşük bir hızda ayarlamak için kullanılır. Bu kontrast algılamalı tipte odaklama yöntemi, hem hareket hem de video kayıt modlarının yanı sıra konu renk, boyut ve hareket vektörlerinin hareketli nesneleri akıllıca kilitlemek ve hassas odaklama sağlamak için kullanıldığı konu izleme uygulamalarına yarar sağlar. Hassasiyet ve hız, belirli konulardaki performansı daha da artırmak için ayarlanabilir. Ayrıca, kameranın odaklanacağı yerde mükemmel kontrol sağlayan 225 AF alanına sahiptir. Ek olarak, düşük ışık koşullarında çalışmayı destekleyen bir Starlight AF özelliği -4 EV'ye kadar doğru AF performansı sağlar.


Manuel netleme işleminden yararlanarak, odak noktanızı hızlı bir şekilde algılamak için renkli bir anahatla kontrastın parlak kenarlarını ve ayrıca dokunmaya odaklama işlemi için Touch MF Assist'i vurgulayan netleme tepesi mevcuttur.

Diğer kamera özellikleri

Bir mekanik odak düzlemi deklanşörü, 1/8000 saniyelik hızlı maksimum enstantane hızının yanı sıra 1/250 sn'lik bir üst flaş senk hızı sağlar. Elektronik bir deklanşör işlevi ayrıca 1 / 16.000 sn'lik bir üst deklanşör hızından yararlanır. Parlak koşullarda ve daha geniş diyafram ayarlarıyla daha iyi çalışmayı sağlar.

Ham görüntü dosyaları daha akıcı bir post-prodüksiyon iş akışı için kamera içinde işlenebilir.

Kullanımdaki objektife bağlı olarak, DMW-BLF19 bataryası, arka monitör kullanıldığında şarj başına yaklaşık 400 çekim veya elektronik vizörle 380 adet çekim sağlar.

Fotoğraf Stili modları: Standart, Canlı, Doğal, Tek Renkli, Manzara, Portre, Özel, Cinelike D ve Cinelike V.

Yaratıcı Kontrol modları: Anlatım, Retro, Eski Günler, Yüksek Anahtar, Düşük Anahtar, Sepya, Tek Renkli, Dinamik Tek Renkli, Kaba Siyah Beyaz, İpeksi Tek Renkli, Etkileyici Sanat, Yüksek Dinamik, Çapraz İşlem, Oyuncak Etkisi, Oyuncak Pop, Ağartma Baypası, Minyatür Efekt , Yumuşak Odak, Fantezi, Yıldız Filtresi, Tek Nokta Rengi ve Günışığı.

Firmware Güncelleme Takvimi

Full HD 4: 2: 2 10 bit video kaydı.

4K 30p, 25p ve 24p'de ve Full HD'de 400 Mbps 4: 2: 2 10 bit All-Intra video kaydı.

Yüksek çözünürlük Anamorfik mod.

4K HDR video kaydı için Fotoğraf Stili modunda Hibrid Log Gama.

USB bağlama.


Filmarka Kiralık Kamera ve Film Ekipmanları

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye'nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. - Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir.

Filmarka adres ve kroki | googlmap directions