https://www.filmarka.com/Kiralık DJI Ronin

Kiralık DJI Ronin

Günlük 500
Haftalık2.000

Stokta var

Kısaca:

Kiralık DJI Ronin gimbal, hareketli çekimleriniz de sahneleriniz daha kaliteli olmasını sağlayacak özellikleri, farklı kullanım olanakları ve diğer özellikleri en iyi yardımcılarınızdan biri olacak. Dji Ronin Kiralama sizi bir çok zahmetten kurtaracak.

 • 16 Pound'a kadar kameraları destekliyor
 • Kontrol Hassasiyeti: ± 0.02 °
 • Uzaktan Pan / Eğim Kontrolü için Verici
 • Alet-Dengesi Dengeleme Sistemi
 • IOS ve Windows için Yardımcı Yazılım
 • Kurulum için Bluetooth Kablosuz Arabirimi
 • 15mm Çubuklar + Aksesuarlar için Bağlantı Noktaları
 • USB ve PowerTap Güç Çıkışı
 • Gimbal Ayarlama Standı Dahil
 • Dahil Edilen Sert Kılıf Gimbal ve Daha Fazlası tutar


Kiralık DJI Ronin
4.90 (98%) 10 votes

Dji Ronin Gimbal Kiralama Fiyat Listesi

Ronin Gimbal Kiralama SüresiRonin Gimbal Kiralama Fiyatı
1 Gün350 TL
1 Hafta1700 TL

Dji Ronin Gimbal Özellikleri

Kiralık DJI Ronin 3-Eksenli Fırçasız Zırhlı Stabilizatör, operatöre sızdırmaz elle çekim özgürlüğüne yakın fakat el sıkmadan yakınlığı sağlamak için tasarlanmış bir kamera stabilizasyon sistemidir.

Çoğu kamera türü ve 16 kiloya kadar yapılandırmalar için uygun olan Ronin, üç eksende çalışan fırçasız motorları kullanır: biri yandan yana "rulo" - ufuk seviyesini tutma - bir tanesi eğme için diğeri tava için. Sistem bilgisayar kontrollüdür ve ± 0.02 ° hassasiyette bir denetime sahiptir. Bir IMU (atalet ölçüm hareketi) hareketi algılar ve tava gibi kasıtlı hareketi ve istenmeyen sallanmadan çekim izleme arasındaki farkı ayırmak için algoritmaları kullanarak motorları tepki vermeye zorlar. Taşınabilir atışa ek olarak, gimbal, araç montaj senaryolarında ve titreşimlerin veya diğer ani hareketlerin tripodları ve rijit kamera destek sistemlerini uygun hale getiremeyecek diğer bağlamlarda da kullanılabilir.

Ronin, motorlu bir pan / tilt kafasına sahip bir jib ile çalışmak gibi, çift operatörlü çekime destek oluyor. Bu modda, ikinci bir operatör, kamera panini elle kontrol etmek ve Ronin'in hangi yönden hareket ettiğinden bağımsız olarak eğmek için birlikte verilen vericiyi (radyo denetleyicisi) kullanacaktır. Verici verici / alıcı sistemi 2,4 GHz'de çalışır ve tescilli. Üçüncü taraf bir vericiyi kullanmayı tercih ederseniz, kendi alıcınızı kurmak için Ronin'de bir D-Bus portu bulunur.
Kızak ve yelek stil dengeleyicilerinde olduğu gibi, motorlu gimbal sistemleri kullanımdan önce dengelemeyi gerektirir. Dengeli olduktan sonra, Bluetooth ile uyumlu iOS ve Windows (Masaüstü) aygıtları için Yardımcı Yazılımı kullanarak Ronin'i özel fotoğraf makinesi düzenlemenize göre yapılandırabilirsiniz. Her kamera ve objektif kombinasyonu farklı bir kütle ve ağırlık dağılımına sahip olduğundan, her bir eksen ayrı ayrı ayarlanacak ve üçü aynı hizaya gelene kadar işlemi tekrarlayacak bir ATS (Auto Tune Stability) işlemi vardır. Bu işlem sırasında teçhizatı elle tutmanız gerekmeyecek bir gimbal ayarı standı sağlanmıştır.

Dahil olan 4S lityum iyon polimer pil, Ronin'e dört saate kadar güç sağlar. Bu "akıllı" bir pil, yani güç düzenleme ve koruma devresi yerleşiktir ve birçok lityum-polimer pilin aksine ayrı bir dengeleme kablosu yoktur. Ayrıca bir şarj cihazı da bulunur ve akıllı devre nedeniyle Ronin aküsü için tasarlanmış şarj cihazlarını daima kullanmanız önemlidir. Kamera tabanında iki adet 12V DC PowerTap ve bir adet USB güç girişi, şarj rejimini basitleştirmek ve gereksiz ek ağırlıktan kaçınmak için kamera aksesuarlarını doğrudan Ronin pilinden açmanıza olanak tanır.
Zımbalı ve ilgili aksesuarları saklamak ve taşımak için sert bir kutu bulunmaktadır.

2 reviews for ArchitectMade Oscar Figure

 1. Stuart-

  This will go great with my Hoodie that I ordered a few weeks ago.

 2. Stuart-

  This will go great with my Hoodie that I ordered a few weeks ago.

Add a review

1 2 3 4 5