Lens Kiralama

Filmarka envanterinde yer alan "Kiralık Lens" seçenekleri ile "Lens Kiralama" ihtiyaçlarınızı tek adresten karşılayabilirsiniz. Her işe ve kameraya uygun "Kiralık Lens" envanterimiz dünyanın önde gelen lens üreticilerinin en popüler ve kullanışlı ürünleridir. Kiralık Lens ihtiyaçlarınızda İstanbul Esentepe'de bulunan ofisimizde sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.KİRALIK LENS

Filmarka, kiralık kamera, kiralık lens, kiralık film ekipmanları alanlarında sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile çekimleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanları tek adresten kiralamanızı sağlar.

Filmarka genel anlamda tüm alanlarda İstanbul'da hizmet veren yeni nesil dijital sinema kameraları ve film ekipmanları kirama ajansıdır.

Kiralık lens envanteri ile her gün yurt içi ve yurt dışı bir çok projeye destek sağlamaktadır. Yeni nesil dijital film çekimleriniz için ihtiyaç duyacağınız en popüler lens ve objektifleri Kiralamak ve test etmek için ofisimizde sizleri bekliyoruz.

Kiralık lens envanterimizde Cooke, Zeiss, Lumix, PS Tekchnik, Sigma, Leica, Sony, Laowa, Fujinon, Shneider, Cnon, Veydra, Arri, Tokina, Fujifilm, Samyang, Voigtlander gibi markaların en popüler modelleri yer almaktadır.

Kiralık Lens olarak ''Anamorphic, PL mount, Canon EF mount, Sony E mount, Fujifilm X mount, Panasonic MFT mount ve Leica L mount uyumlu lenslerimiz envanterimizde bulunmaktadır.Kiralık Lensler için Lütfen TıklayınızFilmarka Kiralık Kamera ve Film Ekipmanları

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye'nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. - Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir.

Filmarka adres ve kroki | googlmap directions