Kiralık Lumix GH5s

Kiralık Lumix GH5S, Panasonic'in GH5 devamı olarak yeni özellik ve geliştirmeler ile piyasaya sürdüğü, yeni geliştirilmiş 10.28MP Dijital Live MOS sensörü, Dual Native ISO, Cinema 4K 60p/50p* ve daha bir çok özelliği ile deneyimlenmesi gereken bir kameradır. Kiralık Panasonic GH5S ilk defa Filmarka'da.


Kiralık GH5S Filmarka'da!

Panasonic'in 2017 Ces fuarında ilk kez duyurduğu ve 2018'in ilk çeyreğinde en çok merakla beklenen kamerası Lumix GH5S Türkiye'de kiralık olarak sadece Filmarka'da.

Her zaman yeniliklerin ve kalitenin adresi olan, Türkiye'nin en geniş kiralık kamera, kiralık lens ve kiralık film ekipmanları envanterine sahip olan Filmarka kalitesi ve güvencesi ile Panasonic GH5S Kiralama hizmeti sizleri bekliyor.

Panasonic GH5S Öne Çıkan Özellikleri

  • 10.28MP Multi Aspect Ratio MOS Sensor
  • DCI 4K60p and Full HD 1080/240p Video
  • Internal 4:2:2 10-Bit Long GOP
  • V-Log L Gamma and HDR Hybrid Log Gamma
  • 0.76x 3.68m-Dot OLED Viewfinder
  • 3.2" 1.62m-Dot Free-Angle Touchscreen
  • Dual Native ISO 400 and ISO 2500
  • Dual UHS-II SD Slots; Wi-Fi & Bluetooth
  • Advanced DFD AF System
  • 12 fps Cont. Shooting and 4K PHOTO Modes


Panasonic Lumix GH5S'e Genel Bakış

Panasonic Lumix DC-GH5S, GH serisini video ortamına daha da kaliteli işler yapabileceğini kanıtlıyor. Panasonic Lumix DC-GH5S, film kaydı ve düşük ışık performansı için optimize edilmiş, yansıtmasız bir Micro Four Thirds fotoğraf makinesi. 10.28MP Dijital Canlı MOS sensörü, DCI ve UHD 4K video kaydı 60 dereceye kadar mümkündür ve büyük bireysel piksel boyutu da ISO 400'de Dual Native ISO teknolojisi ile birlikte genişletilmiş ISO 204800'e etkileyici düşük ışık performansı sağlar. ve ISO 2500. Güncellenmiş bir Venus Engine ile birleştiğinde, sensör ve işlemci kombinasyonu, önceki GH serisi kameralarla karşılaştırıldığında 1.3 kat daha az panjur distorsiyonuyla birlikte daha hızlı okuma hızları sağlar. Dahili DCI 4K30p kayıt 4: 2: 2 10-bit örnekleme ile kullanılabilir ve tam boyutlu bir HDMI A konektörü, isteğe bağlı bir harici monitöre veya kaydediciye aynı anda çıkış yapmak için kullanılabilir. Sensörün genişletilmiş hassasiyet aralığı, dinamik aralığınızı etkili bir şekilde artırmak ve post prodüksiyon sırasında renk derecelendirme yaparken daha fazla esneklik sağlamak için V-Log L ve Hibrid Log Gamma HDR modlarıyla çalışmayı desteklemek için de kullanılmıştır.

Video çekiminin ötesinde, GH5S, fotoğraf çekmeye gelince de bir çentik değil. Sensör ve Venus Engine kombinasyonu, 14-bitlik ham dosyaların, tek çekim AF ile en fazla 12 fps'lik bir çekim hızıyla veya sürekli otomatik netleme ile 8 fps'ye kadar olan kayıtlarla kaydedilmesini sağlar. Videodan ödünç alma, 4K FOTOĞRAF modları da 8 fpm çekim yapmak için 60 fps'ye kadar kullanılabilir. Faydalı Derinlikten Arındırma AF sistemi, 225 adanmış AF alanını kullanarak hızlı ve doğru bir şekilde çalışır ve aşırı düşük ışık koşullarında çalışmak için -5 EV lümenine duyarlıdır.

Görüntüleme özelliklerinin ötesinde, GH5S GH serisi için bilinen profesyonel yapı kalitesini korur. Magnezyum alaşımlı gövde, zorlama koşullarında çalışmak için tamamen hava geçirmezdir ve daha kolay dokunma kontrolü için fiziksel kontroller geliştirilmiştir. Yüksek çözünürlüklü göz seviyesinde izleme için, yüksek ve alçak açılardan çalışmaya uygun, serbest açılı bir harekete sahip bir 3.2 "1.62m noktalı LCD dokunmatik ekrana sahip, büyük bir 3,68m noktalı OLED elektronik vizör bulunmaktadır. -II SD bellek kartı yuvaları esnek dosya kaydı için kullanılabilir ve NFC ve Bluetooth kablosuz bağlantı özellikli dahili Wi-Fi, bir mobil cihazdan kesintisiz görüntü paylaşımı ve uzaktan kamera kontrolü sağlar.

PANASONIC LUMIX GH5S KİRALAMA FİYATI

GÜNLÜKHAFTALIK
350 TL1250 TL


Filmarka Kiralık Kamera ve Film Ekipmanları

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye'nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. - Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir.

Filmarka adres ve kroki | googlmap directions