Kamera Kiralama

Kamera Kiralama hizmeti alanında uzun zamandır hizmet veren ve geniş bir kiralık kamera - Kiralık Film Ekipmanları envanterine sahip olan Filmarka, her işin bütçesine uygun seçenekleri ile 365 gün 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.


Kiralık Kamera - Kamera Kiralama Hizmeti

Çekim projelerinizde kullanmak üzere ekipman belirlerken ilk sırada yer alan kameralar için geniş bir envantere sahip olan "Kamera Kiralama Şirketi" Filmarka her işe ve bütçeye uygun seçenekleri ile İstanbul-Şişli-Esentepe'de bulunan ofisinde sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. 

Kiralık Kamera, Kiralık Lens ya da Kiralık Film Ekipmanları ihtiyaçlarınız ofisimizde rahatlıkla karşılanmaktadır. Farklı ekipmanlar için farklı ajanslar gezmek zorunda kalmadan ve zamanınızı harcamadan her türlü boyuttaki çekimleriniz için çekim setinizi hazırlayarak kiralayabilirsiniz.

Ayrıca özel olarak bir araya getirilmiş ve farklı işler için dizayn edilmiş "Kiralık Kamera Seti" seçeneklerimizle de hızlı bir şekilde çekime uygun ekipmanınızı kiralayabilirsiniz.

Kamera Kiralama Şirketleri arasında kesintisiz hizmet, geniş metre kareye sahip ofisimizde ekipmanı test etme seçeneği, deneyimli kiralama ve çekim ekibimizle fark yaratarak sizlere minimum risk taşıyan Kiralık Kamera Hizmeti sunuyoruz.

Filmarka, her gün başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ve yurt dışında gerçekleştireceğiniz aşağıda ki çekim projeleriniz için size ihtiyaç duyacağınız her türlü kamera, lens ve film ekipmanları konusunda maksimum destek olmaktadır.

Film Çekimi

Klip Çekimi,

Reklam Çekimi

Belgesel Çekimi

Kısa Film Projeleri

Ürün Tanıtım Projeleri

Kurumsal Çekim Projeleri

Canlı Yayın Hizmetleri

Sosyal Medya Video Çekimleri

Youtube vb. Mecra video çekimleri

Okul Projeleri

Kiralık Kamera envanterimizde dünyanın önde gelen kamera üreticileri arasında olan RED, ARRI, SONY, CANON, PANASONIC, BLACKMAGIC gibi markaların en popüler ve tercih edilen modelleri yer almaktadır. 


Başlıca Kiralık Kamera Modellerimiz;


Teknik Ekip Hizmetleri

Filmarka kamera ve film ekipmanları kiralamanın yanında uzman kadrosu sayesinde çekimleriniz için "Teknik Ekip Hizmeti" de vermektedir.


Filmarka Kiralık Kamera ve Film Ekipmanları

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye'nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. - Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir.

Filmarka adres ve kroki | googlmap directions