Film Ekipmanları Kiralama

Filmarka 20 yılı aşkın tecrübesi 200 aşkın kamera ve film ekipmanları envanteri ile her gün 7/24 sizlere hizmet veriyor.


Film Ekipmanları Kiralama


Kamera envanterimizde çekimleriniz için özel olarak oluşturulmuş kamera setlerinin yanında ihtiyaç duyduğunuz tüm kamera marka modelleri yer almaktadır.

Dünyanın en popüler kamera ve fotoğraf makinesi marka modelleri envanterimizde projelerinizde kullanmak için sizleri beklemektedir.

İstanbul'da kamera kiralama, Türkiye'de kamera kiralama alanında en geniş ekipman envanterimiz ve uzman kadromuzla sizlere destek olmak bize mutluluk verecektir.

Film ekipmanları kiralama alanında Türkiye'nin en geniş envanterine sahip olmanın verdiği güç ile yeni teknolojileri ve cihazları takip ederek sizlerin hizmetine sunmak için sürekli çalışmaktayız.

Kiralık kamera envanterimizde Arri Alexa Mini, Red Epic, Red Epic W 8K (Helium Sensör), Blackmagic Ursa Mini Pro, Blackmagic Ursa, Sony fs7, Sony a7s2, Canon Eos c300 Mark 2, gibi popüler kameraların yanında  Arri, Red, Blackmagic, Sony, Canon, Panasonic  ve diğer popüler kamera markalarının cihazları yer almaktadır.

Filmarka Kiralık Kamera ve Film Ekipmanları

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye'nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. - Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir.

Filmarka adres ve kroki | googlmap directions