Hakkımızda

Filmarka, Kiralık Kamera ve Kiralık Film ekipmanları, Kiralık Lens alanında uzun zamandır hizmet veren profesyonel bir kiralama ajansıdır.

Kamera Kiralama, Lens Kiralama, Film Ekipmanları Kiralama, Teknik ekip Desteği, Hava Çekimleri, Canlı Yayın Hizmetleri, Film Prodüksiyon, film Danışmanlığı hizmetlerimizin sadece en popüler olanlarıdır.

Filmarka Kamera ve Film Ekipmanları Kiralama

Filmarka 20 yılı aşkın süredir kamera ve film ekipmanları kiralama hizmeti  vermektedir.

Türkiye'nin en geniş ekipman envanterine sahip olmanın yanında uzman ekipleri ile 365 gün 7/24 müşterilerine hizmet vermekte.

Müşterilerimize yüksek kaliteli kamera, kamera ekipmanları, film ekipmanları, kamera monitörleri, slider-gimbal, ışık ve ses setleri  ile birlikte bilgisayar ve uzman ekip desteği vermekteyiz.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile müşterilerimize her konuda yardımcı olmak için genişleyen ve yenilenen ekipman envanterimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Her gün İstanbul başta olmak üzere Türkiye ve dünyanın dört bir yanına kamera, lens, ışık setleri, monitörler, ses setleri, sinema kamera setleri  envanterimizden onlarca ekipman kiralıyoruz.

Kamera ve film ekipmanlarımız ile birlikte müşterilerimize projelerinde yardımcı olmak üzere uzman ekiplerimizi de gönderiyoruz.

Film çekimi, klip çekimi, reklam çekimi, ürün çekimi, fotoğraf çekimi, dizi ve belgesel çekimleriniz de sizlere en iyi hizmeti sunmak için özel kamera setleri ve bu setleri en iyi şekilde kullanan uzmanlarımız sizlere multi hizmet sunuyoruz.

Ayrıca Filmarka, prodüksiyon işlerinizde de sizlere anahtar teslim hizmet sunmaktadır.


Kamera Kiralama Hizmeti:
Dünyanın en çok beğenilen kamera üreticilerin yine en beğenilen kameralarını kiralık kamera envanterine dahil eden Filmarka, kamera kiralama alanında İstanbul merkez ofisinde her gün onlarca sete ekipman desteği sağlamaktadır. İstanbul Kamera Kiralama şirketleri arasında en geniş kiralık kamera ve film ekipmanları envanterine sahip olan Filmarka ofisinde çekimleriniz öncesi kiralanan ekipmanı test olanağını size sunmaktaktadır.

Kiralık Kamera Envanterimiz 


Kamera Kiralama hizmetimiz ile aşağıda ki başlıca kameraları kiralamanız yanında diğer kamera modelleri çinde talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca ekipman ile birlikte "Teknik Ekip" desteği de sunulmaktadır.


KİRALIK LENS

Kiralık Lens olarak ''Anamorphic, PL mount, Canon EF mount, Sony E mount, Fujifilm X mount, Panasonic MFT mount ve Leica L mount uyumlu lenslerimiz envanterimizde bulunmaktadır.

Filmarka Kiralık Kamera ve Film Ekipmanları

Filmarka, kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye'nin en geniş envanterine sahip kiralama şirketidir. - Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmetide vermektedir.

Filmarka adres ve kroki | googlmap directions