Kamera Kiralama

Filmarka, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve geniş kamera envanteri ile ihtiyaç duyacağınız ekipmanı kiralamanıza yardımcı olmaktadır.

Projelerinizde kulllanmak üzere ekipman belirlerken ilk sırada yer alan kamera için en geniş envantere sahip kamera kiralama şirketi Filmarka'da GoPro'dan Arri'ye ihtiyaç duyacağınız tüm kamera marka modellerine kiralama avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Filmarka, her gün film çekimi, klip çekimi, reklam çekimi, belgesel çekimi, ürün çekimi ve özel projeler için onlarca kamera göndermektedir. Bu kameraların yanında ihtiyaç duyulan diğer ekipmanlarda sizlere temin edilebilmektedir.

Kamera envanterimizde ayrıca standart projeleriniz için özel olarak bir araya getirilmiş kamera setleri de yer almaktadır. Cine ve basit setler olarak ayrılan bu ekipmanlarımız projelerinizde ekipman seçme süresini kısaltmaktadır.

Kiralık Kamera Envanterimizde RED Epic, Blackmagic Ursa Mini Pro, Arri Alexa Mini, Sony FS7, Sony a7s2, Canon C300 Mark 2, Panasonic Lumix GH5, Canon EOS C200, Panasonic Eva1, başta olmak üzere bir çok marka model kameralar yer almaktadır.

Kiralık Kameralar için lütfen tıklayınız

İstanbul Kamera Kiralama

"Kiralık Kamera İstanbul" aramalarında ilk akla gelen  Camera Rental Şirketi olan Filmarka, geniş film ekipmanları envanteri ile film yapımcıları için A-Z ye her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde çalışmaktadır.

İstanbul'da merkezi bir yerde olan ofisimizde her gün Türkiye'nin dört bir yanında ve yurt dışında kullanılmak üzere başta kamera ve lens olmak üzere bir çok film ekipmanı gönderilmekte.

Uzman teknik kadromuz ile hem kiraladığınız ekipmanları ofisimizde test edebilir ya da ihtiyaç duymanız halinde projenizde destek olmaları için yardım alabilirsiniz.Filmarka adres ve kroki | googlmap directions