Hakkımızda


Filmarka, kamera ve film ekipmanları kiralama alanında uzun zamandır hizmet veren profesyonel bir ajanstır.

Filmarka Kamera ve Film Ekipmanları Kiralama

Filmarka 20 yılı aşkın süredir kamera ve film ekipmanları kiralama hizmeti  vermektedir.

Türkiye'nin en geniş ekipman envanterine sahip olmanın yanında uzman ekipleri ile 365 gün 7/24 müşterilerine hizmet vermekte.

Müşterilerimize yüksek kaliteli kamera, kamera ekipmanları, film ekipmanları, kamera monitörleri, slider-gimbal, ışık ve ses setleri  ile birlikte bilgisayar ve uzman ekip desteği vermekteyiz.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile müşterilerimize her konuda yardımcı olmak için genişleyen ve yenilenen ekipman envanterimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Her gün İstanbul başta olmak üzere Türkiye ve dünyanın dört bir yanına kamera, lens, ışık setleri, monitörler, ses setleri, sinema kamera setleri  envanterimizden onlarca ekipman kiralıyoruz.

Kamera ve film ekipmanlarımız ile birlikte müşterilerimize projelerinde yardımcı olmak üzere uzman ekiplerimizi de gönderiyoruz.

Film çekimi, klip çekimi, reklam çekimi, ürün çekimi, fotoğraf çekimi, dizi ve belgesel çekimleriniz de sizlere en iyi hizmeti sunmak için özel kamera setleri ve bu setleri en iyi şekilde kullanan uzmanlarımız sizlere multi hizmet sunuyoruz.

Ayrıca Filmarka, prodüksiyon işlerinizde de sizlere anahtar teslim hizmet sunmaktadır.Filmarka adres ve kroki | googlmap directions